EnglishTurkish

Kurumsal

Kurumsal

Firmamız, plastik ev ve mutfak eşyaları sektöründe uzun yılların deneyimine sahip yönetici ve çalışan kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir.

Özellikle Mutfak eşyaları ve enjeksiyon kalıp sektöründeki uzmanlığı müşteri ile ayrılmaz bir bağ oluşturmuş, müşteri talepleri arttıkça makine parkurunu genişletmiştir.

Son yıllarda ihracata ağırlık vermiş olup her geçen yıl satış yaptığı ülke sayısını arttırarak dünya pazarındaki yerimizi büyütmeye devam ediyoruz.

Misyonumuz
Plastik ev ve mutfak eşyaları sektörüne artı değer üreten bir firma olarak uzman personelimizle müşterilerimize profesyonel hizmet sunmak.
Müşterilerimize en iyi çözümleri efektif bir şekilde sunarak verimliliklerinin artmasını sağlamak ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutmak.
İnsan ve teknolojiye sürekli yatırım yapmak suretiyle, imalat kapasitemizi yükselterek müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında ve istenilen şekilde karşılamak.

Vizyonumuz
Sektördeki talep ve beklentileri yılların vermiş olduğu tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif bir biçimde değerlendirmek, dinamik ve yenilikçi anlayışımızı sürdürerek konumumuzu daha ileri seviyelere taşımak.
Kalıp ve plastik sektöründe gerçekleşen her türlü teknolojik gelişmeyi yakından takip etmek ve bu gelişmeleri bizzat şirketimizle uyumlu hale getirerek, işletmenin değerini maksimize ederek istikrarlı bir büyüme sağlamak.
Müşteri portföyümüzü hem yurtiçi ve hemde yurtdışı bazında genişletmek.

Kalite Politikamız

Alter Plastik Kalıp firması olarak biz, Plastik Enjeksiyon Kalıp üretimi alanında yüksek teknoloji, uzman kadro, kısa üretim süreleri ve etkin AR-GE çalışmaları ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer almak için çalışıyoruz. Teknolojiye olan yatırımımız sürekli artarak devam ediyor. Tasarım imalat test ve değerlendirme aşamalarının tümünde CAD/CAM sistemi ile en az hata yüksek kaliteli uzun ömürlü plastik kalıp üretimi için gerekli tüm doneleri yerli yerince kullanmaktan asla taviz vermiyoruz.

Grup çalışmasına inanıyoruz, iş sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uymanın vazgeçilmez bir gereklilik olduğunun bilincindeyiz. Kalitenin sürekli iyileştirilmesi için tüm çalışanlarımızın sisteme katılımını ve eğitimini sağlıyoruz. Çalışanlarımızın bizim için değerini fark ederek; daha iyiye ulaşmak için firma hedefleri ve kişisel gelişimleri doğrultusunda sürekli eğitimlerini sağlamaktayız. Çalışanlarımızın üretmiş olduğu hizmetlerin ve ürünlerin bir kerede ve sıfır hata ile üretmesini sağlamak için müşteri istek ve şartnamelerinin tüm çalışanlar tarafından bilinmesini ve güncel tutulmasını sağlıyoruz.

Yenilikçi ve atılımcıyız, plastik enjeksiyon kalıp imalatında dünya pazarlarını hedefliyoruz. Uluslar arası alanda rekabet edebilmek için, kalite yönetim sistemimizde ve tüm faaliyetlerimizde, sürekli geliştirme ilkesini benimsiyoruz. Tedarikçilerimiz üretim sistemimizin bir parçasıdır. Plastik kalıp imalatı alanlarda yenilikçi olmak, kaliteli hammadde alet makine ve teçhizat temini sağlayabilmek için tedarikçilerimizi de geliştirmeye çalışıyoruz. Faaliyetlerimizi doğaya ve insana saygılı, şeffaflık ilkelerine bağlı kalarak gerçekleştiriyoruz.

Ürün Teklif Formu