Kalite Politikamız

quality-img

Alter Plastik Kalıp firması olarak biz, Plastik Enjeksiyon Kalıp üretimi alanında yüksek teknoloji, uzman kadro, kısa üretim süreleri ve etkin AR-GE çalışmaları ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer almak için çalışıyoruz. Teknolojiye olan yatırımımız sürekli artarak devam ediyor. Tasarım imalat test ve değerlendirme aşamalarının tümünde CAD/CAM sistemi ile en az hata yüksek kaliteli uzun ömürlü plastik kalıp üretimi için gerekli tüm doneleri yerli yerince kullanmaktan asla taviz vermiyoruz.

Grup çalışmasına inanıyoruz, iş sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uymanın vazgeçilmez bir gereklilik olduğunun bilincindeyiz. Kalitenin sürekli iyileştirilmesi için tüm çalışanlarımızın sisteme katılımını ve eğitimini sağlıyoruz. Çalışanlarımızın bizim için değerini fark ederek; daha iyiye ulaşmak için firma hedefleri ve kişisel gelişimleri doğrultusunda sürekli eğitimlerini sağlamaktayız. Çalışanlarımızın üretmiş olduğu hizmetlerin ve ürünlerin bir kerede ve sıfır hata ile üretmesini sağlamak için müşteri istek ve şartnamelerinin tüm çalışanlar tarafından bilinmesini ve güncel tutulmasını sağlıyoruz.

Yenilikçi ve atılımcıyız, plastik enjeksiyon kalıp imalatında dünya pazarlarını hedefliyoruz. Uluslar arası alanda rekabet edebilmek için, kalite yönetim sistemimizde ve tüm faaliyetlerimizde, sürekli geliştirme ilkesini benimsiyoruz. Tedarikçilerimiz üretim sistemimizin bir parçasıdır. Plastik kalıp imalatı alanlarda yenilikçi olmak, kaliteli hammadde alet makine ve teçhizat temini sağlayabilmek için tedarikçilerimizi de geliştirmeye çalışıyoruz. Faaliyetlerimizi doğaya ve insana saygılı, şeffaflık ilkelerine bağlı kalarak gerçekleştiriyoruz.